Zdrój wody chłodzonej i gazowanej Blusoda 30 Fizz Plus

Producent: Blupura
Kod produktu: 144.601.007

  • Kompaktowe i całkowicie wykonane ze stali nierdzewnej urządzenie jest najmniejszym zdrojem chłodzonej wody kranowej z podświetlanymi przyciskami, alarmem braku CO2 oraz opcjonalną podstawką do napełniania szklanek.
  • Doskonale nadaje się do użytku domowego i biurowego, oferuje najwyższą jakość i znakomite parametry użytkowe.
  • Zapewnia dostęp do chłodnej wody niegazowanej, wody o temperaturze pokojowej oraz chłodoznej wody gazowanej z sieci wodociągowej i umożliwia wygodne napełnianie butelek, karafek i kubków. Posiada solidną konstrukcję wykonaną ze stali nierdzewnej i stalowe przyciski sterujące odporne na uszkodzenia.

Zapewniamy profesjonalny montaż i serwis urządzeń

Poznaj usługi*opcja dodatkowo płatna

Opis produktu

Kompaktowe i całkowicie wykonane ze stali nierdzewnej urządzenie jest najmniejszym zdrojem chłodzonej wody kranowej z podświetlanymi przyciskami, alarmem braku CO2 oraz opcjonalną przystawką do napełniania szklaneczek*. Doskonale nadaje się do użytku domowego i biurowego, oferuje najwyższą jakość i znakomite parametry użytkowe.

Zapewnia dostęp do chłodnej wody niegazowanej, wody o temperaturze pokojowej oraz gazowanej z sieci wodociągowej i umożliwia wygodne napełnianie butelek, karafek i kubków. Posiada solidną konstrukcję wykonaną ze stali nierdzewnej i stalowe przyciski sterujące odporne na uszkodzenia. Chłodzenie odbywa się przez zastosowanie technologii suchego chłodzenia. Jako czynnik chłodniczy stosowany jest ekologiczny gaz R600 o zerowym wpływie na globalne ocieplenie.

Profesjonalny, agregat ze stali nierdzewnej, nasyca wodę CO2 (FIZZ). Opcjonalnie dostępny filtr z węglem aktywnym i lampą UV na wejściu oraz lampa antybakteryjna UV na wyjściu (wylewce).

*opcja dodatkowo płatna
** dostępna także wydajność 45 l/h

Galeria produktu

Dedykowane akcesoria

Dostosuj wygląd urządzenia do swoich potrzeb

Poznaj personalizację

Dane techniczne

Możliwość dzierżawy: Tak
Wersja:
Stołowa
Woda chłodzona: Tak
Woda gorąca:
Nie
Wydajność:
30 l/h
Dostęp dla niepełnosprawnych:
Tak
Atest:
PZH
Montaż 
Opcjonalny
Woda gazowana:
Tak
Chłodziarka:
Wbudowana
Mrozoodporność:
Nie
Wymiary (D*S*W): 261*499*418 mm
Temperatura wody chłodzonej: 3°C – 10°C
Waga: 30 kg
Wysokość przestrzeni dozowania: 281 mm

Pliki do pobrania

Pobierz kartę produktu

Inne produkty

Podajnik do kubków Blupura

Podajnik do kubeczków do modelu Wall 1/ Wall 2. Aluminiowy (anodowany) panel przedni z ramą wykonana ze stali nierdzewnej.
Poznaj urządzenie

Żelbetonowa płyta fundamentowa, montażowa 600*600*150 mm, masa 130 kg

Płyta fundamentowa do zdrojów wody pitnej bez misy do pojenia zwierząt - ułatwia montaż oraz pozwala obniżyć jego koszty.
Poznaj urządzenie

Filtr purity C1100

PURITY C1100 to wkład filtracyjny zaprojektowany specjalnie z myślą o zastosowaniu w lokalach gastronomicznych, firmach cateringowych i w urządzeniach vendingowych.
Poznaj urządzenie

Zdrój wody pitnej ścienny GRC

Zdrój wody kranowej ścienny do zastosowań zewnętrznych.
Poznaj urządzenie