Posadź drzewo ze
Zdrojownią!

Od lat stawiamy na prozdrowotne i proekologiczne rozwiązania. Edukujemy, zwiększamy świadomość w społeczeństwie, zachęcamy do wprowadzania zmian w swoim otoczeniu. Nasza działalność przyczynia się m.in. do zmniejszenia ilości plastikowych dostających się każdego dnia do środowiska oraz do poprawy kondycji fizycznej dzieci i dorosłych.

Dowiedz się więcej

To wielka sprawa dla planety

Teraz każdy nasz odbiorca ma szansę współuczestniczyć w kolejnym naszym ekoprojekcie. Wspólnie z nami będziecie sadzić drzewa w Polsce, a Wasze zaangażowanie zostanie docenione specjalnym certyfikatem!

 

Jak to działa?

Krok 1

Przyjemne z pożytecznym

Kupując u nas dowolny zdrój, źródełko lub dystrybutor wody przyłączasz się do akcji sadzenia drzew, która przyczynia się do odnowy lasów w naszym kraju! Jedno urządzenie = jedno drzewo.

Zobacz naszą ofertę
Krok 2

Bez wychodzenia z domu

To prostsze niż myślisz! Całym przedsięwzięciem zajmie się profesjonalny zespół, który dobierze najlepsze miejsce oraz czas na sadzenie, załatwi formalności, zadba o to, aby roślina się przyjęła, wybierze rodzaj sadzonki, który nie zaburzy ekosystemu – a Ty możesz być dumny, że zrobiłeś dobry uczynek, dzięki któremu wspierasz naszą przyrodę.

Zobacz jak to robią
Krok 3

Pochwal się swoim drzewem

My nagrodzimy Cię specjalnym certyfikatem, który z dumą możesz powiesić w swojej firmie, pochwalić się na swojej stronie internetowej czy w Social Mediach!
Efekty naszych wspólnych działań będziecie mogli śledzić w naszych fotorelacjach.

Zobacz przykładowy certyfikat

Zobacz, jak to się odbywa