STREFA PROJEKTANTA

Projekt to
podstawa

Zdroje, źródełka oraz stacje wody pitnej stają się coraz częściej nieodłącznym elementem przestrzeni publicznej oraz nowoczesnych budynków. Nierzadko są one elementami wymaganymi przez odbiorców docelowych. Samorządy zobligowane do zapewniania wody pitnej w przestrzeni publicznej decydują się na ich montaż na terenach miast i gmin, są one montowane w szkołach, urzędach, czy lokalnych ośrodkach sportu, kultury i rekreacji.

Dowiedz się więcej
Klienci indywidualni coraz częściej stawiają przez projektantami wyzwanie wyposażenia domu czy mieszkania w designerskie oraz dyskretne rozwiązanie zapewniające im dostęp do wody chłodzonej i gazowanej.

Widzimy
Wasze
potrzeby

W dobie tworzenia obiektów w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa, zdroje oraz sieciowe dystrybutory wody stają jednym z obligatoryjnych urządzeń, wymaganych przez inwestorów. Stąd coraz częstsze zapytania ze strony projektantów oraz architektów krajobrazu o nasze rozwiązania, ich funkcje, wymiary oraz możliwość dopasowania do konkretnych projektów.

Dowiedz się, jak wspieramy

Wspieramy na
każdym
kroku

Od lat pomagamy projektantom oraz architektom tworzyć niepowtarzalne projekty, dzięki którym zmieniają się oblicza polskich miast a budynki stają się przyjazne oraz ekologiczne. Zapewniamy profesjonalne wsparcie merytoryczne oraz produktowe w zakresie doboru odpowiednich urządzeń oraz dopasowania ich zarówno do istniejących już obiektów, jak i do całkowicie nowych przedsięwzięć.

Dowiedz się, jak możemy pomóc

Możesz
na nas
liczyć

Przygotowaliśmy pakiet profesjonalnych materiałów, dzięki którym z łatwością zaimplementujesz nasze rozwiązania do swoich pomysłów oraz opracujesz odpowiednią dokumentację. Ponadto opracowaliśmy szereg broszur informacyjnych, z których dowiesz się m.in. jak wybrać lub zaprojektować zdrój, aby był on dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze i montażu zdrojów oraz jakie przepisy polskie oraz unijne mówią o konieczności instalacji tych urządzeń w przestrzeni publicznej.

Współpracujemy zarówno z projektantami wnętrz, architektami krajobrazu oraz projektantami instalacji wodno-kanalizacyjnych. Dla każdej z tych grup mamy dopasowany pakiet materiałów, które pozwolą im zwiększyć atrakcyjność projektowanych obiektów oraz miejsc, podnieść ich standard oraz funkcjonalność. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Pobierz nasz INFORMATOR PROJEKTANTA.