STREFA PROJEKTANTA

Dla projektanta
instalacji
WOD-KAN

Od lat współpracujemy z projektantami oraz architektami starając się wspólnie tworzyć unikatowe projekty, wpisujące się w aktualne trendy. Od dłuższego czasu obserwujemy wzmożone zainteresowanie inwestorów, a tym samym projektantów i wykonawców, wszelkiego rodzaju rozwiązaniami, umożliwiającymi nieograniczony dostęp do wody pitnej.

Dowiedz się więcej

Niezmiernie ważne w tego typu realizacjach jest odpowiednie przygotowanie przyłączy oraz odwodnienia. Z tego też ze względu naszą ścisłą współpracę z projektantami instalacji wodno-kanalizacyjnych. Dzięki naszej pomocy oraz materiałom mogą oni szybko i poprawnie opracować dokumentację wykonawczą. A wszystko to zmierza do jednego celu – aby na terenach miast i w budynkach pojawiły się rozwiązania, które na zawsze zmienia je w miejsca przyjazne mieszkańców i otwarte na ich potrzeby.

Niejeden z projektów już za nami. Każdy kolejny wzbogaca nasze doświadczenie, którym z chęcią dzielimy się z innymi. Jeśli szukasz rzetelnych i praktycznych informacji, skontaktuj się z nami. Zobacz, na co możesz liczyć z naszej strony:

Korzystaj z gotowych projektów, oszczędzaj swój czas i pieniądze

Przykłady gotowych przyłączy, które ułatwią stworzenie własnego projektu

Rysunki techniczne w różnych formatach umożliwiające odpowiednie zwymiarowanie oraz wstawienie urządzenia do konkretnego projektu

Wsparcie techniczne oraz produktowe na każdym etapie realizacji

Dostęp do niezbędnych atestów, certyfikatów, deklaracji

Edytowalne opisy produktów, które można modyfikować pod kątem opracowania przykładowo dokumentacji przetargowej

Zainspiruj się – zobacz nasze przykładowe realizacje