STREFA PROJEKTANTA

Dla architekta
krajobrazu

Nasze rozwiązania w istotny sposób zmieniają oblicza polskich miast. Zdroje oraz stacje wodne to prosty oraz niezawodny sposób na poprawienie jakości życia mieszkańców miast i gmin. To ekologiczna i ekonomiczna alternatywa dla wody butelkowanej – dzięki nim uczymy innych proekologicznych zachowań oraz przyczyniamy się do redukcji plastikowych odpadów dostających się do środowiska.

Dowiedz się więcej

Dyrektywa unijna z 2020 roku wskazuje zdroje, jako rozwiązania, dzięki którym kraje członkowskie będą w stanie wypełnić obowiązek zapewnienia nieograniczonego dostępu do wody pitnej w przestrzeni publicznej wszystkim spragnionym. Z tego też względu urządzenia te tak często są nieodzownym elementem nowopowstałych czy modernizowanych placów zabaw, deptaków, parków itp.

Wychodząc Wam naprzeciw przygotowaliśmy zbiór praktycznych materiałów, dzięki którym stworzycie nowoczesną przestrzeń, zaskoczycie sowich odbiorców i wyróżnicie projekt na tle innych pomysłów. Zdroje stają się nieodłącznym elementem wielu inwestycji, warto zatem postawić na takie urządzenia, które od lat cieszą się uznaniem na rynku, gwarantują najwyższą jakość oraz parametry użytkowe. Z naszej strony możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, praktyczne e-booki z cennymi wskazówkami oraz szereg materiałów dodatkowych:

Postaw na sprawdzone rozwiązania,
skorzystaj z gotowych materiałów

Przykładowe projekty przyłączy, dzięki którym opracujesz odpowiednią dokumentację wykonawczą

Rysunki techniczne w różnych plikach konieczne do przygotowania projektu

Bieżące informacje na temat przepisów oraz wymogów prawnych w zakresie projektowania instalacji

Wszelkie niezbędne atesty oraz certyfikaty niezbędne do opracowania rzetelnej dokumentacji

Edytowalne kart produktów, które mogą służyć, jako materiał do przygotowania dokumentacji przetargowej

Możliwość dostosowania urządzeń pod konkretne wymagania (zmiana koloru, odpowiednie oznakowanie, elementy dodatkowe, dekoracyjne, informacyjne itp.)

Zainspiruj się – zobacz nasze przykładowe realizacje