SERWIS

Regularny serwis
urządzeń zapewnia ich
długą żywotność!

Mając to na uwadze zapewniamy usługi profesjonalnego montażu oraz serwisu źródełek, zdrojów i dystrybutorów wody pitnej. Oferujemy zarówno przeglądy jednorazowe, jak również długoterminowe umowy konserwacyjne niezależnie od producenta urządzenia.

Dowiedz się więcej
Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy cyklicznie poszerzają swoją wiedzę podczas szkoleń technicznych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Pełen zakres usług

Stawiamy na kompleksowość, z tego też względu oferujemy szeroki wachlarz usług serwisowych. Należą do nich:

prawidłowy montaż urządzeń zapewniający bezpieczeństwo użytkowania oraz obiektu

prawidłowy montaż urządzeń zapewniający bezpieczeństwo użytkowania oraz obiektu

instalacja systemów filtrujących, liczników, zaworów zwrotnych i odwadniających itp.

implementacja oraz regulacja naszego autorskiego systemu przepłukiwania zdrojów HFS, który zapewnia czystość urządzenia oraz stała jakość wody wychodzącej

regulacje urządzeń, podłączanie i wymiana butli CO2 oraz antybakteryjnych lamp UV

sanityzacja zdrojów oraz dystrybutorów przeprowadzona przy użyciu profesjonalnych narzędzi oraz środków

zabezpieczenie urządzeń zewnętrznych przed okresem zimowym i ponowne uruchomienie ich na wiosnę

Profesjonalny
montaż oraz usługi instalacyjne

Naszym odbiorcom zawsze dostarczamy pełną dokumentację techniczną, dzięki której będą w stanie samodzielnie dokonać montażu zakupionych zdrojów czy dystrybutorów. Działamy także kompleksowo, zatem oferujemy nie tylko sprzedaż i serwis urządzeń, ale także ich fachowy montaż. Wykonujemy instalację zarówno źródełek oraz stacji wody wewnętrznych, ale także montaż zdrojów zewnętrznych. Wszystkie działania wykonujemy po szczegółowej analizie, wizji lokalnej oraz uzgodnieniu szczegółów z inwestorem. Przed oddaniem urządzenia do użytku regulujemy go, testujemy, czyścimy. O nic nie musisz się martwić.

Umów serwis urządzenia

Usługi sanityzacji

Wszystkim naszym odbiorcom przypominamy o konieczności przeprowadzania bieżących przeglądów urządzeń, regularnego ich czyszczenia oraz cyklicznego dokonywania sanityzacji. O ile dwie pierwsze czynności możecie bez problemów wykonywać we własnym zakresie, o tyle dezynfekcji urządzeń i ich wewnętrznych instalacji należy wykonywać tylko przy użyciu odpowiednich środków oraz z zachowaniem odpowiednich zasad, aby nie dopuścić do skażenia wody substancją służącą do dezynfekcji.

Zabieg ten należy wykonywać przynajmniej raz w roku w celu zapewnienia najwyższej jakości wody z urządzeń, jej czystości oraz bezpieczeństwa bakteriologicznego. Zatem podstaw na doświadczenie i zgłoś się do naszego działu serwisu. Przy użyciu sprawdzonych i rekomendowanych przez producentów środków dokonamy dezynfekcji urządzeń w sposób fachowy i właściwy.

Umów serwis urządzenia

Wymiana
antybakteryjnych
lamp uv

Także tym, którzy w swoim urządzeniu mają zainstalowane lampy UV, bądź filtry, przypominamy o ich regularnej wymianie. Lampy UV – raz do roku, filtry – zgodnie z wydajnością, średnio 2 razy do roku. O ile wymiana filtrów nie sprawia większych trudności i mogą dokonać jej Państwo samodzielnie, o tyle wymiana lamp UV wymaga już wprawy i rozmontowania urządzeń. I w tym wypadku także służymy Państwu pomocą.

Umów serwis urządzenia

Chętni do pomocy

Służymy zawsze także poradą techniczną oraz pomocą przy montażu naszych urządzeń. Jeśli działanie któregoś z nich budzi Państwa wątpliwości, prosimy o kontakt. Po każdym serwisie otrzymują Państwo szczegółowy raport z wykonanych czynności oraz zalecenia odnośnie dalszego użytkowania urządzenia.

Kontakt do SERWISU:
[email protected]
tel.: +22 771 04 56 wew. 161
kom: +48 539 385 494
kom: +48 784 006 470