STREFA DYSTRYBUTORA

Zostań naszym
dystrybutorem

Specjalizujemy się w dostarczaniu źródełek, zdrojów oraz dystrybutorów wody pitnej. Nasze rozwiązania oferujemy na terenie całego naszego kraju ale nie tylko. Jesteśmy także autoryzowanym dystrybutorem amerykańskich urządzeń marki Murdock w Europie.

Dowiedz się więcej

Jesteś z Europy lub Bliskiego Wschodu i chciałbyś z nami współpracować? Przeczytaj zasady współpracy z dystrybutorami spoza Polski.

Murdock distribution hub
Od lat sukcesywnie rozwijamy działalność poprzez rozbudowę sieci naszych partnerów. Warto zainteresować się naszymi rozwiązaniami. Poznaj warunki współpracy z nami i zostań naszym dystrybutorem.

Po pierwsze
perspektywy

Zdroje, źródełka oraz dystrybutory wody kranowej już od dłuższego czasu spotykają się w Polsce z coraz większym zainteresowaniem oraz pozytywnym odbiorem wśród mieszkańców miast i gmin. Przyczyniają się do tego zarówno nowoczesność i funkcjonalność urządzeń, ale także zwiększenie świadomości w społeczeństwie na temat picia wody z kranu. Z tego też względu coraz więcej miast decyduje się na montaż zdrojów na terenach miast, w urzędach, w szkołach, czy w punktach obsługi klientów.

Dowiedz się, jak wspieramy

Po drugie produkt

Dla firm wodociągowych to element promocji wody, której są producentem. Dla zakładów pracy to świetne rozwiązania pozwalające spełnić obowiązek zapewniania pracownikom dostępu do wody pitnej podczas pracy w ekologiczny i co ważne, ekonomiczny sposób. Nasze rozwiązania znajdują swoje zastosowanie praktycznie wszędzie: w biurach, galeriach handlowych, na lotniskach, w fabrykach, ośrodkach sportowych i kulturalnych. Z roku na rok obserwujemy dynamiczny wzrost zainteresowania zdrojami, a polskie i unijne przepisy (dyrektywa 2020/2184) przyczyniają się do zwiększenia ich podaży.

Dowiedz się, jak możemy pomóc

Naszym partnerom zapewniamy:

Dostęp do szerokiej gamy naszych produktów

Profesjonalne szkolenia produktowe, sprzedażowe oraz techniczne

Wysokiej jakości produkty posiadające atest PZH

Biznesowe know-how

Wsparcie marketingowe

Po trzecie
zainteresowanie

Zobacz, co możesz zyskać podejmując z nami współpracę

Zainteresowanie a także zapotrzebowanie na zdroje oraz źródełka wody pitnej stale wzrasta. Pytają o nie zarówno klienci docelowi, jak podwykonawcy oraz projektanci. Wprowadzając te rozwiązania do oferty zwiększasz atrakcyjność swojego asortymentu, a także zyskujesz nową grupę odbiorców i umacniasz swoją pozycję na rynku.

Po czwarte
profesjonalne
wsparcie

Nasz wspólny sukces

Wiemy, że aby osiągnąć sukces w biznesie trzeba znać się na temacie, dlatego tak dużo uwagi przywiązujemy do odpowiedniego przygotowania naszych partnerów. Szkolimy zarówno pod względem produktowym, jak i technicznym, doradzamy i pomagamy na każdym etapie współpracy.

Nie ograniczamy się jedynie do dostarczenia produktów – dla naszych dystrybutorów mamy pakiet specjalnych korzyści:

Na naszej stronie znajdziecie szereg informacji na temat samych produktów, ale także ciekawostki na temat wody i jej prozdrowotnych właściwości, czy korzyści z zastąpienia wody butelkowanej na wodę z dystrybutorów sieciowych. Warto obejrzeć naszą galerię, gdzie zamieszczamy zdjęcia z naszych dotychczasowych realizacji.

Atrakcyjny system rabatowania

Możliwość rezerwacji oraz szybki czas realizacji produktów stockowych

Dostawy w systemie Drop Shipping – dostawy prosto z naszego magazynu, ale obrandowane Waszym logo

Wsparcie przy realizacji zamówień na urządzenia personalizowane (zmiana koloru, umieszczenie grafiki, czy logo klienta na urządzeniu, tworzenie wizualizacji)

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z nami, napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy!