Zdrój wody chłodzonej, gazowanej i gorącej Blusoda Hot Fizz

Producent: Blupura
Kod produktu: 144.601.003

  • Kompaktowe i całkowicie wykonane ze stali nierdzewnej urządzenie jest najmniejszym zdrojem chłodzonej oraz gorącej wody kranowej.
  • Doskonale nadaje się do użytku domowego i biurowego, oferuje najwyższą jakość i znakomite parametry użytkowe.
  • Zapewnia dostęp do wody w temperaturze pokojowej, wody chłodzonej, wody gazowanej oraz gorącej do 95 st.C z sieci wodociągowej i umożliwia wygodne napełnianie butelek, karafek i kubków.
  • Posiada solidną konstrukcję wykonaną ze stali nierdzewnej i stalowe przyciski sterujące odporne na uszkodzenia.

Zapewniamy profesjonalny montaż i serwis urządzeń

Poznaj usługi*opcja dodatkowo płatna

Opis produktu

Kompaktowe i całkowicie wykonane ze stali nierdzewnej urządzenie jest najmniejszym zdrojem chłodzonej oraz gorącej wody kranowej. Urządzenie przeznaczone do obiektów użyteczności publicznej, ale także doskonale nadaje się do użytku domowego i biurowego, oferuje najwyższą jakość i znakomite parametry użytkowe. Zapewnia dostęp do chłodnej wody niegazowanej, gazowanej oraz wody gorącej do 95 st. C z sieci wodociągowej. Umożliwia wygodne napełnianie butelek, karafek i kubków. Umożliwia wygodne napełnianie butelek, karafek i kubków. Urządzenie nie wymaga odpływu, wyposażone w tacę ociekową. Posiada solidną konstrukcję wykonaną ze stali nierdzewnej i stalowe przyciski sterujące odporne na uszkodzenia. Chłodzenie odbywa się przez zastosowanie technologii suchego chłodzenia. Jako czynnik chłodniczy stosowany jest ekologiczny gaz R290 o zerowym wpływie na globalne ocieplenie. Profesjonalny, agregat ze stali nierdzewnej, nasyca wodę CO2 (FIZZ). Filtr z węglem aktywnym i opcjonalna lampą UV na wejściu oraz lampa antybakteryjna UV na wyjściu (wylewce) zapewniają najwyższy poziom jakości wody. Zasilanie 230V/50 Hz. Zalecane jest stosowanie filtra z przeznaczeniem do wody gorącej.

Galeria produktu

Dedykowane akcesoria

Dostosuj wygląd urządzenia do swoich potrzeb

Poznaj personalizację

Dane techniczne

Możliwość dzierżawy: Tak
Woda gazowana: Tak
Woda chłodzona: Tak
Woda o temperaturze pokojowej: Tak
Woda gorąca: Tak
Chłodziarka: Wbudowana
Atest: PZH
Wersja: Stołowa
Uruchomienie: Dotykowe
Wymiary D*S*W: 261*488*418 mm
Wydajność: 30 l/h (6 litrów wody chłodzonej przy jednym pobraniu)
Temperatura wody chłodzonej: 5°C – 12°C
Temperatura wody gorącej: 95°C
Waga: 30 kg
Wysokość przestrzeni dozowania: 281 mm

Pliki do pobrania

Pobierz kartę produktu

Inne produkty

Zdrój chłodzonej gazowanej Fontemagna Pantarei Fizz 20

Urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej z wbudowaną chłodziarką. Idealne do szkół, urzędów, galerii handlowych, czy na obiektów sportowych.
Poznaj urządzenie

Zdrój chłodzonej wody pitnej BCC-1 30

Nowoczesna stylistyka, w połączeniu z multimedialnym ekranem LCD (prezentacja filmów lub zdjęć reklamowych) sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie dla dużych firm, stacji, portów lotniczych, poczekalni i miejsc publicznych.
Poznaj urządzenie

Mata antypoślizgowa 60*90 cm

Praktyczna mata antypoślizgowa chroniąca podłoże przed zachlapaniami i zabrudzeniami.
Poznaj urządzenie

Filtr Purity C150

PURITY C150 to wkład filtracyjny zaprojektowany specjalnie z myślą o zastosowaniu w lokalach gastronomicznych, firmach cateringowych i w urządzeniach vendingowych.
Poznaj urządzenie