Miejska stacja wody kranowej CITY 1.0

Producent: Blupura
Kod produktu: 144.700.100

Przeznaczona do instalowania na wolnym powietrzu.

  • Zawiera najnowsze osiągnięcia techniczne, wysoką estetykę i higienę użytkowania. Jest symbolem nowego i inteligentnego sposobu zaspokajania potrzeb społecznych, a jednocześnie elementem promocji korzystania z bezpiecznej, czystej wody dostarczanej przez instalacje wodociągowe.
  • Zapewnia dostarczanie chłodzonej wody niegazowanej i gazowanej w niemal nieograniczonych ilościach.
  • Umożliwia napełnianie butelek wielorazowych.
  • Urządzenie może dostarczać wodę za darmo lub za opłatą pobieraną za pomocą kart RFID czy kart kredytowych lub bilonu (opcja).
  • Jest to doskonały sposób oferowania przydatnych usług publicznych przyczyniających się do redukcji ilości odpadów plastikowych.

Zapewniamy profesjonalny montaż i serwis urządzeń

Poznaj usługi*opcja dodatkowo płatna

Opis produktu

Przeznaczona do instalowania na wolnym powietrzu. Zawiera najnowsze osiągnięcia techniczne, wysoką estetykę i higienę użytkowania. Jest symbolem nowego i inteligentnego sposobu zaspokajania potrzeb społecznych, a jednocześnie elementem promocji korzystania z bezpiecznej, czystej wody dostarczanej przez instalacje wodociągowe. Zapewnia dostarczanie chłodzonej wody niegazowanej i gazowanej w niemal nieograniczonych ilościach. Umożliwia napełnianie butelek wielorazowych. Urządzenie może dostarczać wodę za darmo lub za opłatą pobieraną za pomocą kart RFID czy kart kredytowych lub bilonu (opcja). Jest to doskonały sposób oferowania przydatnych usług publicznych przyczyniających się do redukcji ilości odpadów plastikowych. Dzięki zastosowaniu dużego ekranu informacyjnego stacja stanowi skuteczny środek przekazu informacji publicznej. Jest punktem umieszczania ogłoszeń dla lokalnej społeczności lub informacji dla turystów.

Charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją z bardzo niewielką ilością elementów wrażliwych na uszkodzenie. Wszystkie materiały wykończeniowe przystosowane do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych. Posiada izolację termiczną chroniącą przed temperaturami poniżej zera, oświetlenie nocne i daszek o sprawdzonej wytrzymałości a także ekran do wyświetlania reklam i informacji. Ekran LCD o przekątnej 19”, umieszczony jest za odporną na uszkodzenie szybą ze wzmocnionego szkła antyrefleksyjnego. Zdrój wyposażony jest w atestowany system filtracyjny. W jego skład wchodzi lampa bakteriobójcza UV i licznik przepływu wody. Ponadto zawiera system kontroli dozowanej porcji wody oraz automatyczny system, który sygnalizuje niedobór lub brak wody zasilającej oraz opróżnienie butli CO2 (FIZZ). Jako czynnik chłodniczy stosowany jest ekologiczny gaz R290 o zerowym wpływie na globalne ocieplenie. Opcjonalnie dostępne panele solarne zapewniające oświetlenie nocne, chłodziarka BOX 280 l oraz system autodiagnostyki z transmisją wiadomości SMS przez sieci GSM.

 

Galeria produktu

Dedykowane akcesoria

Dostosuj wygląd urządzenia do swoich potrzeb

Poznaj personalizację

Dane techniczne

Przekątna ekranu: 19 cal
Wydajność: 150 l/h
Waga: 260 kg
Wysokość przestrzeni dozowania: 2*378 mm
Wymiary (D*S*W): 1460*2075*2230 mm
Temperatura wody chłodzonej: 3°C – 10°C

Pliki do pobrania

Pobierz kartę produktu

Inne produkty

Żelbetonowa płyta fundamentowa, montażowa 900*600*150 mm, masa 190 kg

Umożliwa szybki oraz bezproblemowy montaż zdrojów wody pitnej wyposażonych w misę do pojenia zwierząt (-PF). Znacząco obniża koszty instalacji zdroju.
Poznaj urządzenie

Zdrój wody pitnej BluTower Black 3P Fizz

Doskonała oferta dla miłośników nowoczesnej stylistyki dysponujących małą przestrzenią i wymagających najwyższych, profesjonalnych parametrów użytkowych.
Poznaj urządzenie

Nalewak kolumnowy „Joystick” 3-pozycyjny

Kolumna z kranem napełniającym i przełącznikiem rodzaju wody typu "Joystick". Umożliwia wygodne napełnianie butelek, karafek i kubków schłodzoną wodą pitną gazowaną, niegazowaną lub wodą o temperaturze pokojowej.
Poznaj urządzenie

Zdrój wody chłodzonej, gazowanej i gorącej Piccola Hot 15 Fizz

Kompaktowe urządzenie do dystrybucji wody chłodzonej, gazowanej i gorącej.
Poznaj urządzenie