Dystrybutor wody uruchamiany przyciskiem M-OBFM

Producent: Murdock
Kod produktu: 142.200.200

Postumentowy zdrój wody kranowej (dystrybutor) przeznaczony jest do zastosowań zewnętrznych parki, deptaki, ogrody miejskie i ścieżki rowerowe, w celu napełniania bidonów i butelek.
  • Estetyczny, praktyczny o dużych walorach użytkowych, doskonale dopasowuje się do każdego otoczenia i jest idealnym uzupełnieniem małej architektury.
  • Uruchamiany za pomocą przycisku.
  • Wykończenie satynowe. Na życzenie powlekany proszkowo w wybranym kolorze RAL (za dodatkową opłatą).
  • Urządzenie posiada atest PZH oraz znak budowlany B.

Zapewniamy profesjonalny montaż i serwis urządzeń

Poznaj usługi*opcja dodatkowo płatna

Opis produktu

Postumentowy zdrój wody kranowej (dystrybutor) przeznaczony jest do zastosowań zewnętrznych parki, deptaki, ogrody miejskie i ścieżki rowerowe, w celu napełniania bidonów i butelek. Estetyczny, praktyczny o dużych walorach użytkowych, doskonale dopasowuje się do każdego otoczenia i jest idealnym uzupełnieniem małej architektury. Wykończony teksturowaną, proszkową powłoką w trzech standardowych kolorach: zielonym, niebieskim oraz czerwonym. Bądź w wykończeniu satynowym. Dodatkowo zabezpieczony warstwą ochronną, która zapewnia całoroczną ochronę i estetyczny wygląd przy minimalnych wymaganiach konserwacyjnych.

Okrągła konstrukcja wykonana z grubej, wytrzymałej stali. Laminarny przepływ ogranicza chlapanie i ułatwia konserwację. Szybkość napełniania wynosi ok. 4 litrów na minutę. Uruchamiany za pomocą przycisku bądź sensora. Zasilanie sensora odbywa się za pomocą zestawu bateryjnego o napięciu 9 V (6xAA). Samopowrotny przycisk uruchamiający, umieszczony w widocznym miejscu, jest odporny na intensywne użytkowanie i nie wymaga chwytania lub przekręcania. Łatwy do czyszczenia filtr siatkowy o oczku 0,15 mm wychwytuje ze strumienia wody zasilającej cząstki o wielkości od 140 mikronów. Drzwiczki serwisowe wykonane z grubej blachy stalowej, mocowane na śruby o konstrukcji uniemożliwiającej otwarcie przez osoby niepowołane. Zapewniają dostęp do prostego systemu połączeń hydraulicznych. Urządzenie należy zamontować na gładkiej, płaskiej, wykończonej powierzchni o odpowiedniej nośności. Urządzenie należy zamontować na stabilnym podłożu, zapewniającym dobre odprowadzanie wody (zalecana płyta betonowa). Dystrybutor posiada atest PZH, znak bezpieczeństwa B dla wyrobów budowlanych (ITB – Instytut Techniki Budowlanej) oraz bezołowiową konstrukcję potwierdzoną certyfikatem zgodności z normą NSF/ANSI 61 i wypełnia przepisy dotyczące urządzeń nie zawierających ołowiu.

Galeria produktu

Dedykowane akcesoria

Dostosuj wygląd urządzenia do swoich potrzeb

Poznaj personalizację

Dane techniczne

Poidełko dla zwierząt: Nie
Liczba wylewek: 1
Wykonanie: Stal malowana proszkowo
Dostęp dla niepełnosprawnych: Nie
Atest: PZH
Wysokość: 1327 mm
Szerokość: 290 mm
Wysokość przestrzeni dozowania: 289 mm
Przyłącze wody: 1/2
Odpływ: 11/2

Pliki do pobrania

Pobierz kartę produktu

Inne produkty

Zdrój wody pitnej okrągły 8903

Postumentowe źródełko wody pitnej wykonane ze stali nierdzewnej, okrągłe.
Poznaj urządzenie

Stacja wody pitnej zewnętrzna GYQ

Stacja wody pitnej do zastosowań zewnętrznych z dwoma misami bocznymi oraz nalewakiem do napełniania butelek.
Poznaj urządzenie

Zdrój wody kranowej naścienny z wibrobetonu DFWM-12

Ścienny zdrój wody kranowej, przeznaczony do zastosowań zewnętrznych, takich jak: parki, deptaki i ogrody miejskie.
Poznaj urządzenie

Zdrój wody pitnej ścienny GRC

Zdrój wody kranowej ścienny do zastosowań zewnętrznych.
Poznaj urządzenie