Zdrój wody pitnej z poidełkiem dla zwierząt GRF-PF

Producent: Murdock
Kod produktu: 142.500.204

Zdrój wody pitnej postumentowy z poidełkiem dla zwierząt, ze stali nierdzewnej, odporny na korozję oraz warunki atmosferyczne, wandaloodporny.
  • Misa wykonana ze stali nierdzewnej, uruchamiany za pomocą samopowrotnego przycisku umiejscowionego w widocznym miejscu.
  • Przeznaczony do zastosowań zewnętrznych, takich jak: parki, deptaki, ogrody miejskie i ścieżki rowerowe.
  • Estetyczny, praktyczny o dużych walorach użytkowych, doskonale dopasowuje się do każdego otoczenia i jest idealnym uzupełnieniem małej architektury.
  • Wykończenie satynowe. Na życzenie powlekany proszkowo w wybranym kolorze RAL (za dodatkową opłatą). Dodatkowo zabezpieczony warstwą ochronną, która zapewnia całoroczną ochronę i estetyczny wygląd przy minimalnych wymaganiach konserwacyjnych.
  • Urządzenie posiada atest PZH oraz znak budowlany B.

Zapewniamy profesjonalny montaż i serwis urządzeń

Poznaj usługi*opcja dodatkowo płatna

Opis produktu

Model GRF35-PF to postumentowy zdrój wodny z zintegrowanym poidełkiem dla zwierząt, odporny na akty wandalizmu, z misą wykonaną ze stali nierdzewnej typ 304, grubość 1,27 mm, zamontowaną na postumencie o wysokiej wytrzymałości wykonanym ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo, bądź wykończeniu satynowym, grubość 2,8 mm.

Urządzenie uruchamia się za pomocą umieszczonego z przodu przycisku samozamykającego, o wymaganym nacisku poniżej 2 kg. Przycisk otwiera wewnętrzny zawór z regulatorem przepływu i możliwością zmiany ustawienia regulacji. Wylewka wykonana jest z polerowanej stali nierdzewnej i zapewnia stabilny strumień wody w zakresie ciśnienia od 1,4 do 7,2 bar. Poidełko uruchamiane za pomocą odrębnego przycisku.
Okrągła konstrukcja wykonana z grubej, wytrzymałej stali. Laminarny przepływ ogranicza chlapanie i ułatwia konserwację. Odporna na akty wandalizmu (VR) i intensywną eksploatację wylewka wykonana jest w formie jednoczęściowego elementu ze stali nierdzewnej. Samopowrotny przycisk uruchamiający, umieszczony w widocznym miejscu, jest odporny na intensywne użytkowanie i nie wymaga chwytania lub przekręcania. Drzwiczki serwisowe wykonane z grubej blachy stalowej, mocowane na śruby o konstrukcji uniemożliwiającej otwarcie przez osoby niepowołane. Zapewniają dostęp do prostego systemu połączeń hydraulicznych. Urządzenie należy zamontować na stabilnym podłożu, zapewniającym dobre odprowadzanie wody (zalecana płyta betonowa). Zdrój posiada atest PZH, znak bezpieczeństwa B dla wyrobów budowlanych (ITB – Instytut Techniki Budowlanej) oraz jest zgodne z następującymi przepisami obowiązującymi w USA: norma NSF/ANSI 61, punkt 9, Ustawą o ochronie przed ołowiem 111-380 oraz CHSC 116875.

Galeria produktu

Dedykowane akcesoria

Dostosuj wygląd urządzenia do swoich potrzeb

Poznaj personalizację

Dane techniczne

Poidełko dla zwierząt: Tak
Liczba wylewek: 2
Liczba mis: 2
Wykonanie: Stal malowana proszkowo
Dostęp dla niepełnosprawnych: Nie
Atest: PZH
Wysokość: 1051 mm
Średnica: 330 mm

Pliki do pobrania

Pobierz kartę produktu

Inne produkty

Dystrybutor chłodzonej wody pitnej Hydrazon 15

Niezwykle elegancki i funkcjonalny dystrybutor wody pitnej, pasujący stylowo do każdego otoczenia. Wydajny w działaniu i prosty w użytkowaniu.
Poznaj urządzenie

Butelka metalowa, termiczna 750 ml

Butelka termiczna 750 ml idealna do przechowywania ciepłych i zimnych napojów.
Poznaj urządzenie

Stacja wody pitnej z chłodziarką A171.8-BF11

Zestaw składa się z jednego źródełka oraz ściennego dystrybutora wody kranowej z wbudowaną chłodziarką.
Poznaj urządzenie

Butelka do wody Retap 0,8 l (logo Retap)

Jest naszą alternatywą dla kupowania wody w butelkach plastikowych.
Poznaj urządzenie