Zdrój wody wibrobetonowy GUF

Producent: Murdock
Kod produktu: 142.500.500

Zdrój wodny wibrobetonowy przeznaczony do zastosowań zewnętrznych, takich jak: parki, deptaki, ogrody miejskie itp.
  • Wytrzymała konstrukcja postumentu o okrągłym kształcie wykonana ze zbrojonego wibrobetonu ze żwirowym wykończeniem powierzchni stanowi estetyczny dodatek do zewnętrznego otoczenia budynków.
  • Misa wykonana ze stali nierdzewnej i polerowana na wysoki połysk doskonale dopasowuje się do niemal każdego otoczenia, charakteryzuje się przy tym odpornością na powstawanie plam i korozję.
  • Polerowana, chromowana mosiężna wylewka poidełka, o laminarnym przepływie, zapobiega chlapaniu i zapewnia doskonały kształt strumienia wody.
  • Trwale zintegrowany z misą trzon wylewki oraz jej mocowanie za pomocą kołka walcowego zwiększają wytrzymałość mechaniczną urządzenia, a osłonięta i wygięta kryza wylotowa zapewnia stały dostęp do pitnej wody.
  • Zdrój dostarczany w standardowym wykonaniu o powierzchni wykończonej drobnym beżowym, bądź brązowym żwirem.
  • Urządzenie posiada atest PZH oraz znak budowlany B.

Zapewniamy profesjonalny montaż i serwis urządzeń

Poznaj usługi*opcja dodatkowo płatna

Opis produktu

Model GUF to postumentowy, okrągły zdrój wodny, odporny na akty wandalizmu, wyposażony w misę ze stali nierdzewnej typ 304 o grubości 1,27 mm, osadzoną w podstawie ze zbrojonego betonu wykończonego żwirowym kruszywem. Urządzenie uruchamia się za pomocą umieszczonego z przodu przycisku samozamykającego, o wymaganym nacisku poniżej 2 kg. Przycisk otwiera wewnętrzny zawór z regulatorem przepływu i możliwością zmiany ustawienia regulacji. Wylewka wykonana jest z polerowanej stali nierdzewnej i zapewnia stabilny strumień wody w zakresie ciśnienia od 1,4 do 7,2 bar. Urządzenie jest zgodne z następującymi przepisami obowiązującymi w USA: norma NSF/ANSI 61, punkt 9, Ustawą o ochronie przed ołowiem 111-380 oraz CHSC 116875. Urządzenie należy zamontować na stabilnym podłożu, zapewniającym dobre odprowadzanie wody (zalecana płyta betonowa). Posiada atest PZH oraz znak bezpieczeństwa B dla wyrobów budowlanych (ITB – Instytut Techniki Budowlanej).

Galeria produktu

Dedykowane akcesoria

Dostosuj wygląd urządzenia do swoich potrzeb

Poznaj personalizację

Dane techniczne

Poidełko dla zwierząt: Nie
Liczba wylewek: 1
Liczba mis: 1
Wykonanie: Wibrobeton
Dostęp dla niepełnosprawnych: Nie
Atest: PZH
Wysokość: 1046 mm
Szerokość: 356 mm

Pliki do pobrania

Pobierz kartę produktu

Inne produkty

Filtr Purity C1000 AC

Pierwszy filtr z węglem aktywnym w technologii PURITY.
Poznaj urządzenie

Zdrój wody wibrobetonowy z misą boczną DFBF-36-ADA

Postumentowy zdrój wody kranowej z misą boczną, przeznaczony do zastosowań zewnętrznych. Dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Poznaj urządzenie

Dystrybutor chłodzonej i gazowanej wody pitnej Hydrazon 15 Fizz

Niezwykle elegancki i funkcjonalny dystrybutor wody pitnej, pasujący stylowo do każdego otoczenia.
Poznaj urządzenie

Stacja wody pitnej ze stanowiskiem do mycia rąk GWQ

Pełni wiele funkcji naraz: stanowi źródełko do bezpośredniego spożywania wody, dystrybutor do napełniania butelek, a także stanowisko do bezdotykowego mycia rąk.
Poznaj urządzenie