Serwis

Zachęcamy do skorzystania z serwisu i przeglądów okresowych prowadzonych przez naszych wyspecjalizowanych pracowników. Nasi serwisanci fachowo sprawdzą działanie każdego urządzenia oraz wyeliminują ewentualne usterki. Oferujemy zarówno przeglądy jednorazowe, jak również długoterminowe umowy konserwacyjne niezależnie od producenta urządzenia.

Nasi pracownicy dokonają:

  • prawidłowego montażu urządzenia zapewniającego bezpieczeństwo użytkownikowi
  • sprawdzenia stanu wylewki oraz szczelności uszczelek
  • zabezpieczenia urządzeń zewnętrznych przed okresem zimowym i ponownego uruchomienia ich na wiosnę.
Cieszymy się, że obdarzyliście nas zaufaniem i zdecydowaliście się na zakup oraz montaż oferowanych przez nas źródełek, zdrojów i stacji wody pitnej. Tym samym sprawiliście, że obiekty i przestrzenie, w których znajdują się te urządzenia, stały się bardziej funkcjonalne, nowoczesne i  przyjazne dla środowiska.

Przypominamy o konieczności przeprowadzania bieżących przeglądów niniejszych urządzeń, regularnego ich czyszczenia oraz cyklicznego dokonywania sanityzacji. O ile dwie pierwsze czynności możecie bez problemów wykonywać we własnym zakresie, o tyle dezynfekcji urządzeń i ich wewnętrznych instalacji należy wykonywać tylko przy użyciu odpowiednich środków oraz z zachowaniem odpowiednich zasad, aby nie dopuścić do skażenia wody substancją służącą do dezynfekcji. 

Ofeujemy zatem usługę sanityzacji wewnętrznych źródełek, stacji oraz dystrybutorów wody pitnej. Zabieg ten należy wykonywać przynajmniej raz w roku w celu zapewnienia najwyższej jakości wody z urządzeń, jej czystości oraz bezpieczeństwa bakteriologicznego. Przy użyciu sprawdzonych i rekomendowanych przez producentów środków dokonamy dezynfekcji urządzeń w sposób fachowy i właściwy.

Także Wszystkim Państwu, którzy w swoim urządzeniu mają zainstalowane lampy UV, bądź filtry, przypominamy o ich regularnej wymianie. Lampy UV - raz do roku, filtry - zgodnie z wydajnością, średnio 2 razy do roku. O ile wymiana filtrów nie sprawia większych trudności i mogą dokonać jej Państwo samodzielnie, o tyle wymiana lamp UV wymaga już wprawy i rozmontowania urządzeń. I w tym wypadku także służymy Państwu pomocą.

Służymy zawsze także poradą techniczną oraz pomocą przy montażu naszych urządzeń. Jeśli działanie któregoś z nich budzi Państwa wątpliwości, prosimy o kontakt.

Po każdym serwisie otrzymują Państwo szczegółowy raport z wykonanych czynności oraz zalecenia odnośnie dalszego użytkowania urządzenia.

Szczegółowe informacje dotyczące przeglądów oraz montażów udzieli Państwu:
Serwis Techniczny firmy TOPSERW
kom. +48 600 212 709
tel.: +48 22 771 04 56

serwis@topserw.com.pl
serwis@zdrojownia.pl