Dystrybutor wody pitnej naścienny z sensorem i licznikiem BF16-BCD

Nowoczesne i ekologiczne budownictwo wiąże się w wykorzystywaniem najlepszych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. To nie tylko używanie odpowiednich materiałów budowlanych, dzięki którym obiekty są energooszczędne, ale także wprowadzanie na ich wyposażenie produktów i urządzeń poprawiających funkcjonalność budynków oraz ich walory użytkowe. Jednymi z takich rozwiązań są sieciowe stacje oraz dystrybutory wody, które zapewniają nieograniczony dostęp do wody pitnej wszystkim osobom przebywającym w obiekcie: pracownikom, gościom, klientom. Dzięki ciekawemu designowi świetnie współgrają zarówno z nowoczesnym, jak i stylowym wykończeniem wnętrz, podnosząc jednocześnie ich funkcjonalność. Podłączenie bezpośrednio do wody kranowej pozwala na wyraźną redukcję kosztów związanych z zakupem wody w baniakach oraz ich magazynowaniem. Tego typu urządzenia nie tylko podnoszą standard budynku, ale także pozwalają kreować w społeczeństwie prozdrowotne oraz proekologiczne zachowania.

Przykładem może być naścienny dystrybutor wody model BF16-BCD, który zachwyca opływowym kształtem, wąskim profilem oraz wygodą użytkowania. Dzięki wbudowanemu sensorowi, pozwala napełnić butelkę, bidon, szklankę bezdotykowo, a automatyczny czytnik butelek wskaże liczbę zaoszczędzonych plastikowych butelek o pojemności 1 litra, które nie dostały się do środowiska naturalnego, dzięki korzystaniu z dystrybutora. To idealne rozwiązanie, dzięki któremu dopełniamy obowiązek dostępu do wody pitnej naszym pracownikom, a z drugiej strony podnosimy świadomość innych na temat nowoczesnych urządzeń mających pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

To urządzenie idealnie sprawdza się także w szkołach, urzędach czy salach obsługi klienta. Zapewnia bezpieczny pobór wody, poza tym jest dyskretne i pasuje do każdego wystroju wnętrz.