Akademia
marki Zdrojownia

W tej sekcji znajdziesz szereg praktycznych informacji związanych z naszymi rozwiązaniami. W artykułach dzielimy się naszym doświadczeniem, omawiamy etapy realizacji, wskazujemy dobre praktyki. To sprawdzone źródło informacji oraz porad na temat udostępniania wody pitnej w przestrzeni publicznej, przepisów prawnych z tego zakresu, korzyści płynących z instalacji zdrojów wody pitnej oraz aspektów technologicznych w tym zakresie.

Zapraszamy do lektury!

Jak przygotować zdroje do sezonu wiosenno-letniego?

Przed ponownym uruchomieniem zdrojów zewnętrznych na kolejny sezon należy pamiętać o wielu istotnych sprawach. Właściwie przygotowanie urządzeń zagwarantuje bezproblemowe i bezpieczne korzystanie z nich. Nie wystarczy jedynie ponownie podłączyć dopływ wody… Bardzo ważne jest odpowiednia dezynfekcja korpusu, mis oraz wylewek a także przepłukanie instalacji wewnętrznej. Jeśli zastanawiacie się, jak to wszystko poprawnie zrobić, zalecamy kontakt z naszymi przedstawicielami – nasz serwis doradzi, przekaże przydatne instrukcje i wytyczne. A najlepiej skorzystać z naszej fachowej pomocy i mieć pewność, że Wasze urządzenia będą działać sprawnie, a ich użytkowanie będzie higieniczne i pewne.


Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

System HFS – zobacz szczegóły                              Płyta fundamentowa -zobacz szczegóły                              Zawór odwadniający – zobacz szczegóły

Wraz z rozpoczęciem sezonu, wiele osób zastanawia się, jak przygotować zdroje i stacje wody zewnętrzne na nadchodzący okres wiosenno-letni. Jest to czas wzmożonej aktywności – mieszkańcy chętnie udają się na spacery, do parków i deptaków oraz placów zabaw. Wzmożony ruch możemy zaobserwować także w innych miejscach, takich jak dworce kolejowe czy rynki miast. W celu zapewnienia higienicznej i bezproblemowej eksploatacji urządzeń, zapraszamy do skorzystania z usług serwisowych.

Serwis zdrojów jednorazowy oraz obsługa długoterminowa

Przeprowadzanie regularnych przeglądów, czyszczenie oraz cykliczna sanityzacja urządzeń to konieczność. Chcąc zadbać o zapewnienie wysokiej czystości wody i bezpieczeństwa bakteriologicznego, zbieg ten powinien być wykonywany przynajmniej raz w roku. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że woda ze zdrojów i stacji zewnętrznych jest odpowiedniej jakości. Wszelkie prace przeprowadzane są przez wyspecjalizowany zespół. Nasi fachowcy dokładnie sprawdzają każde urządzenie, a podczas wykonywania zabiegu używają sprawdzonych i rekomendowanych przez producentów środków. Profesjonalne czyszczenie i dezynfekcja urządzeń oraz sprawdzanie instalacji obejmują m.in. badanie stanu wylewki czy sprawdzenie szczelności uszczelek. W ramach usługi wykonywane jest także ponowne uruchomienie i regulacja – urządzenia zostają prawidłowo zamontowane, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowników.

Naszym Klientom oferujemy zarówno jednorazowy serwis, jak i długoterminowe umowy, które zapewniają okresowe przeglądy niezależnie od producenta urządzeń.

KONTAKT DO DZIAŁU SERWISU:
e-mail: [email protected]
tel.: +48 771 04 56 wew. 160
tel.: +48 600 212 709