Co to są źródełka oraz zdroje wody pitnej?

 

Co to są zdroje wody pitnej?
Źródełka, zdroje oraz dystrybutory wody pitnej to nowoczesne urządzenia do udostępniania wody w szkołach, urzędach, biurach, zakładach pracy oraz w przestrzeni publicznej. Zapewniają nieograniczony dostęp do czystej i świeżej wody pitnej wszystkim spragnionym. To idealne rozwiązania dla zaspokajania pragnienia dzieci w szkołach, gości, klientów, bądź pracowników.
 
Ekologia, ekonomia i funkcjonalność
To instalacje proekologiczne, ekonomiczne oraz sprzyjające prowadzeniu zdrowego trybu życia. Dzięki naszym propozycjom woda dla firm, dla szkół, a także innych obiektów użytkowych, czy mieszkańców małych i dużych miast jest bezpieczna oraz nieograniczona do spożycia.

Wysoka jakość, bezpieczeństwo, bogata oferta
W naszej ofercie znajdują się źródełka wody pitnej, zdroje wody pitnej zewnętrzne, dystrybutory wewnętrzne oraz kompletne stacje wodne. Nasze urządzenia wyróżnia wysoka jakość wykonania, solidna konstrukcja, personalizacja urządzeń (oznakowanie wg życzenia Klienta), dostosowywanie oferty do indywidualnych potrzeb, profesjonalna pomoc oraz doradztwo techniczne. Posiadamy szeroki asortyment spełniający wymogi dla osób niepełnosprawnych. Nasze urządzenia posiadają odpowiednie zaświadczenia oraz atesty, np. PZH, znak CE, czy zaświadczenie o konstrukcji nie zawierającej ołowiu.

                                  


Czysta i świeża woda
Źródełka oraz zdroje wody pitnej to instalacje, które podłącza się bezpośrednio do sieci wodociągowej, dzięki czemu mamy zawsze dostęp do czystej i pewnej wody. Oszczędzamy pieniądze oraz dbamy o środowisko, gdyż przyczyniamy się do redukcji plastikowych butelek oraz kubeczków. Nie musimy troszczyć się o zakup, dostawę oraz przechowywanie butli z wodą, a także mamy pewność, że woda, którą spożywamy jest zawsze świeża (nie zalega w butli, nie jest poddawana nasłonecznieniu, czy zmianom temperatury otoczenia).

Profesjonalne doradztwo oraz obsługa posprzedażowa
Obsługa zdrojów wewnętrznych oraz zewnętrznych jest intuicyjna, sam ich montaż jest bardzo prosty i w większości przypadków wykonywany samodzielnie przez własnych hydraulików, serwisantów, bądź tzw. "złotych rączek". Wszystkim Klientom udostępniamy szczegółowe instrukcje montażu oraz rysunki techniczne. Oferujemy ponadto kompleksowe działania - dobór miejsca instalacji, dobór urządzeń, pomiary, montaż, badania wody.