Zdrojownia - Woda na czasie
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań zapewniających stały dostęp do wody kranowej. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór bezbutlowych dystrybutorów, źródełek oraz stacji wody prosto z sieci wodociągowej. Kładziemy ogromny nacisk na edukację i kształtowanie świadomości na rzecz zdrowego życia i żywienia, którego nieodłącznym elementem jest woda. W swoich działaniach promujemy ekologiczne, ekonomiczne oraz sprawdzone rozwiązania jakimi są - Dystrybutory Wody Pitnej.
Serwis
Zapewniamy Państwu profesjonalne wsparcie techniczne w zakresie serwisu gwarancyjnego, pogwarancyjnego oraz w naprawach źródełek i stacji wody kranowej. Udzielimy wsparcia technicznego na każdym etapie wdrożenia, instalacji i działania dostarczanych przez nas urządzeń. Prawidłowy stan techniczny Państwa produktów to nasz priorytet. Wybierając naszą ofertę mają Państwo gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług realizowanych przez wykwalifikowanych specjalistów.
GWARANCJA JAKOŚCI
Produkty, które decydujemy się dystrybuować muszą spełniać polskie oraz europejskie normy jakości i bezpieczeństwa. Dlatego każda z firm, z którą współpracujemy posiada certyfikat ISO 9001, a także wymagane atesty i dopuszczenia. My również stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie naszych kwalifikacji, dlatego od czerwca 2004 roku możemy się pochwalić Certyfikatem Systemu Jakości PE-EN ISO 9001:2015
Kontakt
Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Udostępniliśmy dla Państwa kilka możliwości szybkiego i łatwego kontaktu z naszym działem handlowym. Zakładka e-mail z prawej strony umożliwia pozostawienie wiadomości, pytań i sugestii, na które odpowiemy w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo uruchomiliśmy dla Państwa opcję kontakt on-line, tzw. LiveChat, za pomocą którego mogą Państwo zadać naszym specjalistom wszelkiego rodzaju pytania, a z pewnością nie pozostaną one bez odpowiedzi z naszej strony.
Klienci o nas
Stawiamy na zdroje i dystrybutory najwyższej jakości, od najlepszych producentów, wykonane z najlepszych materiałów. Nasze urządzenia cechuje nie tylko jakość, ale także wysoka funkcjonalność oraz odporność na zużycie oraz akty wandalizmu. Najlepszymi rekomendacjami naszej pracy i naszych urządzeń są recenzje ich użytkowników. W niniejszym miejscu przedstawiamy wybrane opinie pochodzące od naszych odbiorców. Warto przeczytać!