Nasze Orły

W trakcie treningów, zajęć sportowych czy pobytu w szkole bardzo ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu, aby zapewnić mu maksimum możliwości oraz prawidłowy rozwój. W swoich codziennych działaniach prowadzimy szeroko zakrojone akcje na rzecz zwiększania świadomości wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych na temat pozytywnego wpływu czystej wody na nasze zdrowie. W dzisiejszych czasach istnieje za duże spożycie napojów gazowanych a do tego mocno słodzonych. Przyczynia się to niestety do wzrostu otyłości w społeczeństwie oraz rozwoju próchnicy. Nadmiar cukru spożywanego przez dzieci i młodzież sprawia, że rośnie odsetek cukrzycy wśród młodych, która cieniem kładzie się na ich dalsze życie.
 
WODA A PRAWIDŁOWY ROZWÓJ
Wiemy, jak ważny wpływ na zdrowie oraz prawidłowe funkcjonowanie młodych organizmów ma spożywanie odpowiedniej ilości czystej wody. Dzięki naszym działaniom w szkołach oraz przy wsparciu gmin i firm wodociągowych w placówkach oświatowych montowane są źródełka, dystrybutory oraz stacje wody kranowej. Dzięki nim uczniowie mają nieograniczony dostęp do wody pitnej podczas zajęć szkolnych ale także w trakcie zajęć polekcyjnych. Ale to nie wszystko. Widząc zaangażowanie lokalnej drużyny młodych piłkarzy zdecydowaliśmy o zawarciu umowy współpracy pomiędzy nami a UKS Orły Zielonka (rocznik 2008). My w swoich działaniach wspieramy młodych zawodników, aby mogli wygodnie i efektywnie trenować, zapewniając im stroje sportowe oraz bidony do wody, natomiast młodzi piłkarze swoją postawą oraz kolejnymi sukcesami pokazują innym, że aby odnosić sukcesy trzeba zarówno dużo trenować, ale także właściwie się odżywiać oraz zdbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Zawodnicy UKS Orły Zielonka wiedzą, że do picia najlepsza jest czysta woda bez dodatku cukru.
 
*** KALENDARIUM ***

 
 
 
15-LECIE KLUBU ORŁY ZIELONKA
15 czerwca 2019 r. na boisku przy ul. Dziennikarskiej w Zielonce odbędzie się PIKNIK, w  trakcie którego będzie świętowane 15 lat istnienia Klubu Orły Zielonka. W trakcie wydarzenia będzie wiele atrakcji przygotowanych dla członków, rodzin i gości. Będą poczęstunki, zabawy i rozgrywki! Organizatorzy zapraszają wszystkich do wspólnego świętowania. Nas tam oczywiście nie zabraknie!

ZWYCIĘSKI MECZ Z DRUŻYNĄ Z UKRAINY
Upał nie był straszny naszej drużynie i tak 10 czerwca 2019 r. Orły rezegrały mecz sparingowy z ukraińską drużyną Lev Jaszyn. Pomimo żaru lejącego się z nieba, młodzi zawodnicy stawili się na boisku i rozegrali piękny mecz, zakończony spektakularnym zwycięstwem 7:3! To tylko pokazuje, że ostro trenują naprawdę przykładają się do tego, co robią, a trenerzy dbaja o to, aby zapewnić w takie gorące dni, jak dziś odpowiednie ilości wody - bez właściwego nawodnienia Orzełki byłyby osłabone i szybko by sie męczyły. Pamiętajcie o odpowiednim nawodnieniu podczas treningu, spaceru - najlepiej gasić pragnienie czystą wodą bez dodtaku cukru! Naszym Orłom serdecznie gratulujemy!

UKS ORŁY ZIELONKA 2008 ZWYCIĘZCAMI IV EDYCJI LIGII ZIMOWEJ STREFY SPORTU
Finał IV Edycji Ligi Zimowej Strefy Sportu miał miejsce w niedzielę 14 kwietnia 2019 r. Dla naszych zawdoników był bardzo udany turniej - zakończony najlepszym wynikiem, czyli zajęciem I-ego miejsca! Ponadto dwóch zawodników otrzymało tytuł Najlepszego Bramkarza oraz Najlepszego Strzelca Ligii! Wszystkim piłkarzom oraz trenerm serdecznie gratulujemy i już trzymamy kciuki za Edycję Letnią, która rozpoczyna się 27.04.2019 r.

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIK 2008 KIPSTA CUP BY DECATHLON
24.02.2019 r. na Hali Miejskiej w Zielonce odbył się turniej KIPSTA CUP rocznika 2008. Wzięli w nim udział nasi młodzi piłkarze, którzy dzięki solidnym treningom i determinacji zwyciężyli w rozgrywkach. Pierwsze miejsce w turnieju cieszy nie tylko zawodników, ale przede wszyskim trenerów oraz rodziców. My także jesteśmy dumni! Orły wiedzą już dobrze, że najlepszym napojem w trakcie treningów jest czysta woda, której na turnieju nie mogło zabraknąć. Nasze urządzenie chłodząco-gazujące Blusoda FIZZ sprawnie zaspokajała potrzebya wszystkich spragnionych. Jeszcze raz gratulujemy naszym Orlętom i  trzymamy kciuki za dlasze sukcesy!
 
 
LIGA ZIMOWA DLA DZIECI (IV EDYCJA)
Udział w kolejnym turnieju i kolejne zwycięstwo. Pierwsza kolejka ligii zimowej z wynikiem 6:1 dla Naszych Orłów. Naszym przeciwnikiem była drużyna z Tłuszcza. Brawo Orły!

TURNIEJ KIPSTA CUP WRZESIEŃ 2018 ZIELONKA
We wrześniu 2018 r. wspieraliśmy drużynę w trakcie lokalnego turnieju - dostarczyliśmy nasze urządzenia do wody, zawodnikom zapewniliśmy bidony i serwowaliśmy pyszną lokalną kranówkę z owocowymi dodatkami. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że woda to jest to!
 
MIKOŁAJKOWY TRENING Z UKS ORŁY ZIELONKA
12.12.2018 r. odbył się Mikołajkowy Trening naszych Orłów, w trakcie którego wszyscy mogliśmy się jeszcze lepiej poznać. W treningu wzięli udział nie tylko zawodnicy oraz trenerzy, ale także rodzicie i przedstawiciele lokalnych władz na czele z Burmistrzem Miasta Zielonka oraz przedstawiciele miejscowych szkół. Byli też dziennikarze z lokalnych mediów. W trakcie treningu nastąpiło uroczyste podpisanie oraz przekazanie umowy współpracy pomiędzy nami a Klubem UKS Orły Zielonka, krótkie przemówienia, pokaz umiejętności zaprezentowany przez młodych piłkarzy i z uwagi na fakt, że to Trening Mikołajkowy - przekazanie prezentów/upominków dla zawodników. Radości nie było końca. Do picia była oczywiście czysta woda z owocowymi dodatkami oraz rozgrzewająca herbatka z korzennymi przyprawami. Lokalna restauracja mieszcząca się w Hotelu u Pietrzaków w Zielonce zatroszczyła się o pyszne i zdrowe przekąski, aby po treningu każdy mógł nabrać nowej energii.

Pierwszego symbolicznego gola strzelił Radny Miasta Zielonka Pan Łukasz Jagliński  a potem został rozegrany krótki mecz pomiędzy młodymi piłkarzami a drużyną złożoną głównie z Zespołu Zdrojowni oraz przedstawiciela firmy STALKO, która także wspiera drużynę. Zarząd Klubu zdecydował także, że jako sponsor główny drużyny otrzymamy na okres obowiązywania umowy wszystkie puchary, medale i trofea zdobyte dotychczas przez piłkarzy. Wszystkie nagrody i wyróżnienia staną u nas w firmie w specjalnej strefie poświęconej właśnie Orłom. Zawodnikom życzymy samych sukcesów!


Zachęcamy do obejrzenia filmików relacjonujących Mikołajkowy Trening!
  


ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ NASZYCH ORŁÓW