Jak przygotować zdroje do sezonu wiosenno-letniego?


Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

 

               Szczegóły TUTAJ                                 Szczegóły TUTAJ                                  Szczegóły TUTAJ

 

Wraz z rozpoczęciem sezonu, wiele osób zastanawia się, jak przygotować zdroje i stacje wody zewnętrzne na nadchodzący okres wiosenno-letni. Jest to czas wzmożonej aktywności - mieszkańcy chętnie udają się na spacery, do parków i deptaków oraz placów zabaw. Wzmożony ruch możemy zaobserwować także w innych miejscach, takich jak dworce kolejowe czy rynki miast. W celu zapewnienia higienicznej i bezproblemowej eksploatacji urządzeń, zapraszamy do skorzystania z usług serwisowych.

SERWIS ZDROJÓW JEDNORAZOWY ORAZ DŁUGOTERMINOWY

Przeprowadzanie regularnych przeglądów, czyszczenie oraz cykliczna sanityzacja urządzeń to konieczność. Chcąc zadbać o zapewnienie wysokiej czystości wody i bezpieczeństwa bakteriologicznego, zbieg ten powinien być wykonywany przynajmniej raz w roku. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że woda ze zdrojów i stacji zewnętrznych jest odpowiedniej jakości. Wszelkie prace przeprowadzane są przez wyspecjalizowany zespół. Nasi fachowcy dokładnie sprawdzają każde urządzenie, a podczas wykonywania zabiegu używają sprawdzonych i rekomendowanych przez producentów środków. Profesjonalne czyszczenie i dezynfekcja urządzeń oraz sprawdzanie instalacji obejmują m.in. badanie stanu wylewki czy sprawdzenie szczelności uszczelek. W ramach usługi wykonywane jest także ponowne uruchomienie i regulacja - urządzenia zostają prawidłowo zamontowane, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowników.

Naszym Klientom oferujemy zarówno jednorazowy serwis, jak i długoterminowe umowy, które zapewniają okresowe przeglądy niezależnie od producenta urządzeń.

KONTAKT DO DZIAŁU SERWISU:
e-mail: przemyslaw@topserw.com.pl
tel.: +48 771 04 56 wew. 160
tel.: +48 600 212 709