Skorzystaj z naszej Tarczy Bezpieczeństwa


W związku z trawającą epidemią COVID-19 na pewiem czas zostały wyłączone z użytkowania szkoły. Szczęśliwie od początku tego roku szkolengo dzieci i kadra wrócili do budynków szkolnych i póki co nauka trwa w najlepsze. Od samego niemal początku z użytkowania zostały wyłączone źródełka wody pitnej. Do tej pory zalecenia GIS mówią o niekorzystaniu z tego typu urzadzeń, jednakże dopuszczają do użytkowania innego rodzaju dystrybutory. Zatem z użycia zostały wyłączone urządzenia pozwalające spożywać wodę bezpośrednio z nich, zwane najczęściej źródełkami czy poidełkami, natomiast urządzenia pozwalające napełniać butelki, czy bidony mogą być używane przy zachowaniu zasad higieny i bieżącej dezynfekcji.

Z tego też względu przygotowaliśmy specjalną ofertę na stację wody pitnej wraz z TARCZĄ BEZPIECZEŃSTWA zapewniającą pewne korzystanie z niej także w trakcie pandemii. Tylko teraz kupując stację wody pitnej A171-BF11 otrzymasz specjalny pakiet produktów:
 
  • 2 paczki ściereczek antybakteryjnych DirtEezy, 20x20 cm, 200 sztuk w opakowaniu, pozwalających na szybkie i skuteczne wyczyszczenie urządzenia i jego dezynfekcję
  • 1 opakowanie płynu do dłoni i powierzchni o działaniu wirusobójczym, 5 litrów
  • badanie wody pod kątem bakteriologicznym wykonane w wybranym terminie
  • żel antybakteryjny, dezynfekujący do rąk VIRUSEPT 73% w tubce 75 ml.
Liczba urządzeń objętych promocją ograniczona!
 
Z naszych źródełek można korzystać w dwojaki sposób, z dolnej misy pić wodę bezpośrednio, bądź napełniać bidon - ukształtowanie misy i wylewki to umożliwia, bądź korzystać z górnego nalewaka do napełniania butelek. Warto na czas pandemii poinstruować uczniów o zasadach korzystania ze źródełek, zrobić prelekcję, umieścić odpowiednie instrukcje. Jeśli jednak dla pewności chcielibyście wyłaczyć z używania dolną misę a zostawić jedynie nalewak, jest to możliwie! Dodatkowo zapewniamy specjalne oznakowanie, informujące, że źródełko zostało wyłączone, ale można spokojnie korzystać z górnego nalewaka. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!