Lokalna woda - Twój sposób na promocję!

ZAPEWNIJ NIEOGRANICZONY DOSTĘP DO WODY W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ
 
W parku, na rynku miasta, przy placu zabaw czy deptaku – to idealne miejsca do montażu zdrojów i oraz stacji wody kranowej w Twojej miejscowości. Inwestycja w tego typu rozwiązania to wyraz Waszej troski o swoich mieszkańców. Władze miast pokazują w ten sposób, że dbają o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Jako firma wodociągowa pokazujesz, że nie tylko sprzedajesz wodę, ale także dajesz bezpłatny dostęp do niej w przestrzeni publicznej. Instalując zdroje na terenach miast poprawiacie komfort życia ich mieszkańców. Przyczyniacie się także do zwiększania świadomości ekologicznej oraz uczycie prozdrowotnych i prośrodowiskowych zachowań.

Zdroje wody kranowej to świetna alternatywa dla wody w plastikowych opakowaniach. Zdroje wody kranowej są nie tylko niezwykle funkcjonalne oraz użyteczne, ale także świetnie wkomponowują w otocznie. Dla tych, którzy chcą wyeksponować swoje instalacje proponujemy szeroką gamę kolorystyczną, sprawdzone metody oznakowywania oraz ciekawe patenty na uroczyste otwarcie i imprezy towarzyszące.

WYBIERZ KOLOR ZDROJU I OZNAKUJ GO WEDŁUG UZNANIA TWOJA WODA W TWOIM MIEŚCIE!
Wiemy, że do jakości wody przykładacie ogromną uwagę. Jako, że dostarczacie wodę innym, zapewne dobrze zdajecie sobie sprawę, że możecie sami również z niej korzystać. Chcielibyście także pochwalić się innym – pracownikom firmy, gościom i klientom – jakością tej wody, pokazać, że doskonale nadaje się ona do picia.
 
Jeśli zatem zastanawiacie się w jaki sposób wypromować swoją wodę, a zarazem swój zakład, my podpowiadamy – zainwestujcie w sprawdzoną promocję dzięki źródełkom, zdrojom oraz stacjom wody kranowej.
 
Te nowoczesne urządzenia umożliwią stały, bezpieczny oraz higieniczny dostęp do wody wprost z sieci wodociągowej i od wielu lat cieszą się coraz większym uznaniem wśród mieszkańców polskich miast i gmin. Z tego też względu firmy wodociągowe oraz lokalne władze decydują się na zakup i montaż zdrojów na terenach swoich miast.
 
Budujmy świadomość wśród mieszkańców naszych miast, uczmy dzieci i młodzież picia czystej zdrowej wody, kształtujmy proekologiczne zachowania poprzez redukcję plastikowych opakowań, pokażmy, że woda, którą produkujecie jest zdatna do picia i spełnia najwyższe normy jakościowe oraz smakowe. Niechęć do kranówki to relikt przeszłości, który trzeba raz na zawsze zmienić.

WYPROMUJ SWOJĄ FIRMĘ ORAZ SWOJĄ WODĘ DZIĘKI ZDROJOM I ŹRÓDEŁKOM!
 
Zdroje oraz stacje wody kranowej to prosty i tani sposób na zareklamowanie siebie oraz produktu, który wytwarzacie, a mianowicie wodę. Dokładacie wszelkich starań, aby była czysta i zdrowa, oraz spełniała wysokie standardy jakościowe. Czemu zatem zamiast podawać swoim gościom i klientom tę wodę, serwujecie wodę butelkowaną?

Woda kranowa podana z eleganckiego dystrybutora, odpowiednio schłodzona a nawet zgazowana na pewno zrobi na wszystkich wrażenie i spotka się z pozytywnym odbiorem.

Instalując dystrybutor wody kranowej w swojej siedzibie pokazujesz innym, że nie tylko jesteś pewny wody, jaką produkujesz, ale także dbasz o komfort pracy swoich pracowników oraz osób Was odwiedzających.

Wybieraj z bogatej oferty dystrybutorów naściennych, stojących, czy nablatowych. Nowoczesna stylistyka, najwyższa jakość wykonania oraz możliwość indywidualnego oznakowania Waszym logo lub dowolną grafiką sprawiają, że nie umkną one uwadze innych. Z nami stworzysz niepowtarzalny projekt na miarę swoich potrzeb!