Odkryj serię H2O to go!

 
Dystrybutory serii H2O to go! to nowa odsłona urządzeń do udostępniania wody kranowej w biurach, szkołach, urzędach, zakładach pracy, galeriach handlowych itp. Nowa stylistyka, mniejsze wymiary, węższe profile, intuicyjna obsługa, prosty montaż, łatwy serwis, nowoczesna obudowa oraz wysoka jakość wykończenia i materiałów, z których zostały wykonane, sprawiają, że urządzenia te wyróżniają się na tle konkurencji i zaskakują funkcjonalnościami.

H2O to go! to orzeźwiająca i ekologiczna alternatywa dla butelek wody w plastikowych opakowaniach. Źródełka, dystrybutory oraz stacje wody kranowej serii H2O to go! to urządzenia, które od lat z powodzeniem sprawdzają się w Stanach Zjednoczonych. To sprawdzone i pewne rozwiązania, dzięki którym zapewniamy dostęp do wody zdatnej do picia wszystkich spragnionym: dzieciom w szkole, pracownikom w naszej firmie, gościom oraz interesantom, a także nam samym.

Nasza nowa seria umożliwa precyzyjne dobranie urządzenia na miarę naszych potrzeb. W zależności od naszych wymagań, możemy instalować pojedyncze źródełka, ale także tworzyć podwójne stacje wody kranowejj, bądź komponować rozwiązania dedykowane: stacje wody kranowej, zabudowy, odpowiednie konfiguracje z akcesoriami dodatkowymi, jak podajniki do kubeczków, panele naścienne itp.

POZNAJ ŹRÓDEŁKO WODY KRANOWEJ A171
 
Źródełko wody kranowej o stalowym wykończeniu, przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. Uruchamiane jest za pomocą samopowrotnego przycisku uruchamiającego. Urządzenie jest wyposażone w wylewkę wandaloodporną, odporną na uszkodzenia. Spełnia wymagania dostępu dla osób niepełnosprawnych (ADA), przy montażu na odpowiedniej wysokości. Posiada atest PZH oraz bezołowiową konstrukcję potwierdzoną certyfikatem zgodności z normą NSF/ANSI 61 i wypełnia przepisy dotyczące urządzeń nie zawierających ołowiu.

Idealne do szkół, zakładów pracy, biur obsługi klienta. Pozwala na spożycie wody bezpośrednio z urządzenia oraz swobodne napełnianie kubeczków, bidonów oraz butelek.
 

 
STWÓRZ SWÓJ INDYWIDUALNY PROJEKT!
 
Źródełko A171 może z powodzeniem funkcjonować jako samodzielne urządzenie do dystrybucji wody. Ale w zależności od potrzeb i wymagań naszych odbiorców, urządzenie to możemy modyfikować tworząc stacje wody kranowej. Przykładowo:
  1. dokładając dodatkowe źródełko, jedno montując niżej, drugie wyżej - tworzymy kompleksową stację dla małych dzieci, osób niepełnosprawnych oraz dla dorosłych; idealne rozwiązanie do miejsc o dużym natężeniu osób;

  2. montując dodatkowy nalewak do butelek - standardowy uruchamiany za pomocą przycisku, bądź uruchamiany za pomocą sensora wraz z wbudowanym licznikiem zaoszczędzonych butelek plastikowych o pojemności 0,5l i tym samym tworząc zestaw źródełko wraz z wygodnym nalewakiem do wody; taki układ świetnie sprawdza się w zakładach pracy, w biurowcach, przychodniach oraz szkołach;
  3. montując zarówno dodatkowe źródełko oraz nalewak do butelek na drugim, tworząc podwójną stację wody, którą można z powodzeniem dostosować do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz małych dzieci - taki zestaw zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
WYBIERZ KOLOR ORAZ OZNAKUJ SWÓJ DYSTRYBUTOR WEDŁUG UZNANIA!
 
Każdy z nas lubi otrzymywać rzeczy niepowtarzalne oraz spełniające nasze indywidualne wymagania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców wprowadzilismy możliwość personalizacji oferowanych przez nas urządzeń. Prócz możliwości komponowania dowolnych stacji wody kranowej, na życzenie malujemy zdroje na wybrany kolor oraz dokonujemy oznakowania. Twoim ulubionym kolorem jest zielony i chciałbyś dystrybutor właśnie w tym odcieniu? - Nie ma problemu? Chcesz zamieścić logo swojej firmy? Umieścić sentencję, cytat, hasło przewodnie? - Z tym także sobie poradzimy. Wspólnie stworzymy najbardziej optymalne oraz funkcjonalne rozwiązanie - po prostu idealne dla Ciebie!
 

STYLOWY SAMODZIELNY ŚCIENNY DYSTRYBUTOR WODY

Potrzebujecie ładnego, funkcjonalnego dystrybutora wody, który zajmowałby niewiele miejsca, ale przyciągał wzrok ciekawą, nowoczesną stylistyką, najwyższą jakością wykonania oraz dużymi walorami użytkowymi? Nasz nowy dystrybutor naścienny BF15 lub BF16-BCD serii H2O to go! to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Wąski profil, opływowe kształty, wykonanie nie stali nierdzewnej, solidna wandaloodporna obudowa sprawiają, że urządzenie te sprawdzi się wszędzie: zarówno w biurze, w sali obsługi interesantów, w hotelu, w zakładzie pracy, w galerii handlowej, na lotnisku, czy nawet w szkole. Urządzenie umożliwia wygodne napełnianie kubeczków, bidonów, butelek. Posiada szeroką tacę ociekową, która pozwala na bezpieczne postawienie butelki, napłenienie jej wodą, oraz skuteczne wychwycenie ewentualnych rozbryzgów wody. Łatwe w montażu i obsłudze, intuicyjne w użytkowaniu, wzbudza ciekawość, ale także zaufanie.

Zobacz wszystkie nasze produkty z serii H2O to go! Przejdź do zakładki klikając TUTAJ.