Wypromuj swoją wodę ze Zdrojownią!W okresie wiosenno-letnim miasta i gminy organizują wiele imprez plenerowych, w trakcie których swoje stoiska mają lokalne firmy i zakłady produkcyjne. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się pikniki ekologiczne, w trakcie których propagowane są zdrowe nawyki zywieniowe i zachowania prośrodowiskowe. To najlepsze miejsca do zaprezentowania rezultatów swojej pracy przez firmy branży wodociągowo-kanalizacyjnej. POKAŻCIE, JAK DOBRA JEST PRODUKOWANA PRZEZ WAS WODA!

Od lat pomagamy wodociągom organizować różnego rodzaju akcje, mające na celu promocję picia wody z kranu. Są to różnego rodzaju imprezy zamknięte, ale także festyni i pikniki miejskie, dni otwarte, czy uroczyste otwarcia źródełek w szkołach, bądź zakładach pracy połaczone z akcjami informacyjnymi.

Wspólnie walczmy ze stereotypami, że woda z kranu nie jest zdatna do picia. Pokażmy, że woda jest zdrowa i smaczna, że sami ja pijemy. Nie warto przepłacać za wodę butelkowaną, która niejednokrotnie jest gorszej jakości niż ta z sieci. Nie warto zaśmiecać środowiska naturalnego kolejnymi plastikowymi butelkami.PIJMY WODĘ Z KRANU!  Korzystajmy ze źródełek i zdrojów wody kranowej. Montujmy źródełka w szkołach, na rynkach miast, w urzędach i biurowcach. Współpracujemy z wodociągami - udostępniami nasze zdroje pokazowe: wewnętrzne, zewnętrzne oraz urządzenia gazująco-chłodzące, pomagamy w montażu i przygotowaniu imprez od strony organizacyjnej - mamy sprawdzone patenty na udaną imprezę. Skontaktujcie się z nami i dowiedzcie się więcej.