Bidony GRATIS

Przeznaczone do zastosowań wewnętrznych.  Zapewnia stały dostęp do wody pitnej wszystkim spragnionym. Estetyczne, praktyczne o dużych walorach użytkowych, stanowi atrakcyjny dodatek do każdego otoczenia. Wolna od barier konstrukcja poidełka oraz łatwość użycia zwiększają zakres możliwych zastosowań. Łatwe w montażu i prosty w podłączeniu. Posiada misę ze stali nierdzewnej (grubość 1,4 mm) o atrakcyjnym, satynowym wykończeniu, jest łatwa do mycia i utrzymania, a przy tym odporna na korozję. Polerowana, chromowana mosiężna wylewka poidełka, o laminarnym przepływie, zapobiega chlapaniu i zapewnia doskonały kształt strumienia wody.

Teraz przy zakupie źródełka otrzymasz 5 praktycznych bidonów sportowych. Bidon idealnie nadaje się do szkoły, do pracy, na wycieczkę pieszą, czy rowerową. Pojemność 630 ml, kolor niebieski transprentny, o opływowym kształcie oraz ciekawych wgłębieniach.

Zestaw nie zawiera płyty montażowej pod źródełko. Płyta do kupienia oddzielnie. Możliwość wykonania graweru na urządzeniu z logo Klienta.

Chcąc skorzystać z oferty, wystarczy przy składaniu zamówienia podać kod promocyjny: ZESTAW1105. Promocja ograniczona czasowo, lub do wyczerpania zapasów.