Blusoda wyróżniona


BLUSODA to nowoczesny bezbutlowy dystrybutor wody pitnej. Urządzenie podłączane jest bezpośrednio do instalacji wodociągowej i w zależności od wersji podaje wodę w temperaturze pokojowej, chłodzonej, gazowanej oraz gorącej (do 95 st.C). Blusoda cechuje się niewielkimi gabarytami oraz elegancką stylistyką w kolorze czarno-srebrnym, dzięki czemu łatwo wpasowuje się do różnego typu wnętrz. To urządzenie idealnie sprawdzające się zarówno w restauracjach, ale także w hotelach, centrach konferencyjno-szkoleniowych oraz salach bankietowych, biurach, stołówkach. Wykonane z materiałów o najwyższej jakości, z dbałością o szczegóły, przykuwa uwagę i podnosi prestiż miejsca.

Kompaktowość, wielofunkcyjność, ciekawy design oraz niezawodność to cechy wyróżniające Blusodę na tle konkurencji. Poręczne przyciski uruchamiające oraz przejrzyste oznakowanie sprawiają, że jego obsługa jest intuicyjna. W zależności od potrzeb urządzenie może podawać wodę w różnych wariantach. Wbudowana chłodziarka pozwala skutecznie obniżyć temperaturę we wskazanym zakresie, wewnętrzny agregat nasycić wodę gazem, dzięki czemu uzyskujemy delikatną wodę kranową gazowaną, a także wodę gorącą, podgrzaną do takiej temperatury, która pozwala na zaparzenie herbaty, czy kawy bez efektu spienienia.

Urządzenie podłączone jest do wody wodociągowej, ale na życzenie może zostać skomponowane z filtrami mechanicznymi, a także wyposażone w bakteriobójczą lampę UV, zamontowaną na wyjściu wody z urządzenia. Filtry oraz lampa pozwalają wyeliminować wszelkiego rodzaju osady oraz mikroorganizmy, które mogą pojawić się w wodzie z instalacji wodociągowej.
Blusoda to urządzenie na miarę XXI wieku – nowoczesne, ekologiczne, ekonomiczne i bezpieczne. Jako czynnik chłodzący  zastosowano w nim gaz R290, charakteryzujący się zerowym wpływem na globalne ocieplenie. Urządzenie idealnie wpisuje się nie tylko w aktualne trendy propagujące dbałość o środowisko naturalne, ale także trendy zdrowego odżywiania. Z tego też względu cieszy się nieustającym zainteresowaniem oraz pozytywnym odbiorem nie tylko w branży gastronomicznej, ale także wśród klientów indywidualnych oraz firm. Potwierdzeniem tego jest wyróżnienie na 21. Międzynarodowych Targach EUROGASTRO 2017 w Warszawie w kategorii Wyposażenie sali restauracyjnej i baru.

Dostępne modele:
BLUSODA - wersja podstawowa (woda stołowa oraz chłodzona)
BLUSODA FIZZ - woda stołowa, chłodzona oraz gazowana
BLUSODA HOT FIZZ - woda stołowa, chłodzona, gazowana oraz gorąca