Targi WOD-KAN 2017

Za nami XXV Jubileuszowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017. W tegorocznych Targach wzięło udział 395 wystawców, reprezentujących ponad 500 marek związanych z branżą wodociągowo-kanalizacyjną. Średnio w ciągu jednego dnia Targi odwiedziło ponad 3000 osób.

ZDROJOWNIA miała swoje stoisko praktycznie pośrodku hali wystawienniczej, dzięki czemu niemalże każdy z odwiedzających mógł łatwo do nas trafić. Stoisko wyróżniało się na tle innych wystawców także pod względem asortymentu. Zaprezentowaliśmy zdroje uliczne, zamgławiacze, źródełka wewnętrzne do szkół, zakładów pracy, biurowców, dystrybutory wody pitnej do restauracji, hoteli, stołówek. Każdy był w stanie znaleźć urządzenie na miarę swoich potrzeb.

Na tych targach zaprezentowaliśmy także zewnętrzną stację wody pitnej CITY-1. To zaawansowane urządzenie do dystrybucji wody pitnej na zewnątrz. Posiada multimedialny wyświetlacz, dostarcza wodę chłodzoną oraz gazowaną. Wygląda świetnie i naprawdę przykuwało uwagę zwiedzających.

Wszystkim dziękujemy za odwiedziny, miłe i inspirujące rozmowy, pozytywne relacje. Mamy nadzieję, że stoisko Państwu się podobało. Wprawdzie zaprezentowane przez nas urządzenia to jedynie wycinek z oferowanego przez nas asortymentu, ale myślimy, że dały pogląd na prezentowaną przez nas jakość wykonania oraz użyte materiały.

Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji. Dla tych, którzy chcieliby sobie przypomnieć, jak było oraz dla tych, którzy nie mogli być w tym czasie w Bydgoszczy zamieszczamy krótką fotorelację. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy!