Wolnostojące poidełka dla zwierząt!

    
 
Modele GUT19-PF oraz GRT75-PF to zewnętrzne poidełka dla zwierząt, przystosowane do montażu bezpośrednio do podłoża. Urządzenia idealnie sprawdzają się w parkach, w miejscach wyznaczonych do wyprowadzania psów itp. Wykonane ze stali bądź wibrobetonowe, odporne są na warunki atmosferyczne oraz akty wandalizmu.
 


Urządzenie wyposażone są w misy ze stali nierdzewnej typ 304 o grubości 1,27 mm, umieszczone w podstawie
wykonanej ze zbrojonego betonu wykończonego brązowym kruszywem żwirowym, bądź w podstawie stalowej. Wypływ wody uruchamiany jest za pomocą umieszczonego z boku samozamykającego się przycisku naciskanego stopą.

Poidełka to praktyczne urządzenia, dzięki którym w trakcie spaceru z pupilem, nie musimy martwić się o stan jego nawodnienia, nosić ze sobą specjalnie miski czy butelkę z wodą. Poidełka są tak skonstruowane, aby woda w misie spływała trochę wolniej niż w standardowych misach, po to, aby zwierzątko mogło spokojnie napić się wody. Poidełka można także skomponować ze zdrojami zewnętrznymi i stworzyć zestaw - dla ludzi oraz dla zwierząt.
 

Prócz poidełek proponujemy także ciekawe rozwiązanie, jakim są kompleksowe stacje stacje mycia psów. To postumentowe urządzenie z zamontowanym poidełkiem, pozwala nawodnić zwierzę oraz umyć je przy użyciu dołączonego do urządzenia węża. To konstrukcja bardzo praktyczna, pozwalająca wygodnie wyczyścić nasze zwierzątko przed powrotem do domu i niepotrzebnym nabrudzeniem w pomieszczeniu.