Nowości w naszej ofercie!

Nasza oferta wzbogaciła się o całkowicie nowe rozwiązania. Już od teraz w sprzedaży znajdziecie nowoczesne produkty posiadające nowe funkcjonalności, zwiększające ich walory użytkowe.


ZDROJE POSTUMENTOWE - NOWE MODELE, NOWE KOLORY
 

Od teraz mamy bardzo bogatą ofertę nowoczesnych zdrojów postumentowych oraz stacji wody pitnej, w standardzie dostępnych w czterech wariantach kolorystycznych: zielonym, czerwonym, niebieskim oraz w wykończeniu satynowym. Na życzenie wykonujemy indywidualne oznakowanie.
 STACJE WODY PITNEJ Z NALEWAKAMI DO BUTELEK

Do parków, na place zabaw, czy siłownie zewnętrzne polecamy stacje wody pitnej - to nowoczesne rozwiązania z nalewakami do butelek. Umożliwiają one nieograniczony dostęp do wody i zapewne znajdą uznanie w oczach mieszkańców. 

ZDROJE Z WIBROBETONU - NOWE KSZTAŁTY I ODCIENIE

Nowości zagościły także wśród zdrojów z wibrobetonu: teraz tego typu zdroje mają różne kształty, są z dodatkowymi misami bocznymi oraz poidełkiem dla zwierząt. Obecnie proponujemy wykonanie obudowy w dwóch odcieniach żwiru: brązowym, bądź beżowym.

 ZDROJE STYLIZOWANE
 
Dla miłośników klasyki proponujemy zdroje utrzymane w stylistyce wiktoriańskiej - zarówno jednomisowe, jak i z misami bocznymi, spełniające wymagania dostępu dla osób niepełnosprawnych oraz poidełkiem dla zwierząt. Dzieci zapewne będą zafascynowane zdrojem w formie konaru drzewa.

 

NATRYSKI I ZAMGŁAWIACZE

W sezonie wiosenno-letnim świetnie będą się sprawdzać zamgławiacze oraz natryski zewnętrzne. Urządzenia te stanowią ciekawy element architektury i zapewne znajdą swoje zastosowanie w niejednym parku, przy basenie, skwerze, na rynku miasta, przy plaży, czy placu zabaw. Dają przyjemne ukojenie w upalne dni.


 


POIDEŁKA DLA ZWIERZĄT, HYDRANTY ORAZ ZDROJE UNIKATOWE

Jako pierwsi na rynku proponujemy wolnostojące poidełka dla zwierząt - stalowe oraz z wibrobetonu, a także kompletne stacje do mycia psów. W stadninach sprawdzi się hydrant w kształcie głowy konia, na którego uszach zawiesza się wiadro w trakcie jego napełniania wodą. W parkach ucieszy widok zdroju w kształcie konaru drzewa!


 

NOWA OFERTA ŹRÓDEŁEK I DYSTRYBUTORÓW WEWNĘTRZNYCH

Prócz zdrojów zewnętrznych proponujemy także nowe rozwiązania do użytku wewnętrznego. Mamy ciekawe źródełka naścienne oraz stojące, kompletne stacje wody pitnej  ze źródełkami oraz nalewakami do butelek, wyposażone w czujniki ruchu, wbudowane chłodziarki, czy liczniki, wskazujące, ile plastikowych butelek zużylibyśmy pijąc wodę butelkowaną.
  

Zapisz