Co Klienci myślą na nasz temat

Nasi Klienci są zadowoleni ze współpracy i z proponowanych przez nas rozwiązań. Cenią sobie jakość urządzeń, naszą profesjonalną obsługę oraz pomoc techniczną na każdym etapie realizacji. Świadczą o tym m.in. wyrazy uznania i podziękowania zawarte w przesyłanych do nas listach referencyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z ich wybranymi treściami.
 
Poniżej wybrane teksty pochodzące z listów polecających firmę Topserw właściciela marki Zdrojownia. Ich autentyczność chętnie potwierdzamy w trakcie bezpośrednich spotkań z Klientami. Posiadamy referencje zarówno od zakładów komunalno-wodociągowych, ale także od firm prywatnych.
 
Polecamy firmę Topserw, która w profesjonalny sposób doradza pod względem technicznym, jak i produktowym. Dostawa zamówionych przez nas urządzeń odbyła się terminowo i bez żadnych zastrzeżeń."

„...urządzenia w pełni spełniły nasze oczekiwania pod względem jakościowym i estetycznym.”

Realizacja dostaw odbyła się sprawnie i z zachowaniem wyznaczonym terminów. Firma Topserw wykazuje się dużym zrozumieniem Klienta oraz dostosowuje się do jego indywidualnych wymagań…”

Firma Topserw oferuje produkty godne polecenia o wysokiej jakości i estetyce wykonania. (…) Firma Topserw jest profesjonalnym i solidnym partnerem do współpracy.

Urządzenia (…) zapewniają dzieciom i młodzieży dostęp do wody pitnej oraz przyczyniają się do promocji zdrowego trybu życia.

Źródełka wody montowane w obiektach szkolnych wyróżniają się wysoką jakością i estetyką wykonania. (…) Firma Topserw zasługuje na polecenie…”

„… źródełko wody pitnej zapewnia dostęp do wody naszym klientom oraz pracownikom. Urządzenie w pełni spełniło nasze oczekiwania pod względem jakościowym i estetycznym.”

„Zdroje komponują się z mała architekturą w parku, są solidnie wykonane i estetyczne oraz spełniają swoje funkcje.”

„Godna polecenia jest zarówno terminowa realizacja zamówień jak i postawa pracowników, którzy rzetelnie i z prawdziwym zaangażowaniem wykonują swoją pracę.”